1% podatku

Drodzy Przyjaciele Domu Pomocy Społecznej

św. Józefa w Woli Gułowskiej!

Dzięki wspaniałej inicjatywie Fundacji AGRO-FUND nasz Dom już od kilku lat może korzystać z odpisu 1% podatku dochodowego. Ale to wy wszyscy, którzy wypełniając swoje zeznania podatkowe wpisaliście dane fundacji i adres naszego Domu, jesteście autorami skierowanej do nas pomocy.

UWAGA !!!

PROŚBA O ODPIS PODATKOWY 1% PODATKU DOCHODOWEGO OD OSÓB FIZYCZNYCH
ZA 2020 ROK

WSPÓŁPRACUJEMY Z FUNDACJĄ „AGRO-FUND”, KTÓRA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO I ZOBOWIĄZAŁA SIĘ, ŻE CAŁOŚĆ WPŁYWÓW Z ODPISÓW 1% PODATKU PRZEKAZANYCH NA RZECZ FUNDACJI
A PRZEZNACZONYCH PRZEZ PODATNIKÓW
NA CEL NASZEGO DOMU FUNDACJA PRZEKAŻE JAKO DAROWIZNĘ DLA NASZEGO DOMU.

Aby przeznaczyć swój odpis 1 % podatku na cel naszego domu należy w odpowiednich polach zeznania podatkowego wpisać:
– nr KRS Fundacji : 0000037220
– kwotę 1% podatku dochodowego oraz
– (bardzo ważne !) cel szczegółowy:
nazwę i adres naszego domu:

Dom Pomocy Społecznej św. Józefa
Wola Gułowska 52
21-412 Adamów

– oraz zaznaczyć kwadrat „Wyrażam zgodę”.
Więcej informacji na: www.agro-fund.org.pl

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM!!!

WAŻNE:
Nie znamy danych osób, które nas wspierają. Są one objęte przez Fundację ochroną danych osobowych! Z pewnością bez tej pomocy, nie udałoby się nic zrobić.

Za rok 2020 z 1% uzyskaliśmy 7810 zł.

Za rok 2019 z 1% uzyskaliśmy rekordowo wysoką kwotę 10820 zł!!! Serdeczne Bóg zapłać! Pieniądze zostały przeznaczone na modernizację pokoju gościnnego wraz z łazienką przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Za rok 2018 z 1% uzyskaliśmy kwotę 11570 zł!!! Serdeczne Bóg zapłać! Pieniądze zostały przeznaczone na modernizację ciągu komunikacyjnego na parterze.

Za rok 2017 z 1% uzyskaliśmy rekordowo wysoką kwotę 7473 zł!!! Serdeczne Bóg zapłać! Pieniądze zostały przeznaczone na zakup dyfuzorów powietrza do aromatyzacji wnętrz DPS.

Wymienione inicjatywy nie mogły by być zrealizowane, gdyby nie Wasza dobroć. Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali dla nas swój 1%. Za tymi kwotami kryje się przecież kilkaset osób, które w sposób szczególny obejmujemy naszą wdzięczną modlitwą.

BÓG ZAPŁAĆ!

Z modlitwą i wdzięcznością –
Siostry Karmelitanki, Mieszkańcy i Pracownicy
Domu Pomocy Społecznej św. Józefa w Woli Gułowskiej

Kolejny rok za nami! Za rok 2016 z 1% uzyskaliśmy kwotę 5827 zł z przeznaczeniem na  malowanie i remont wybranych pomieszczeń DPS-u. Dziękujemy!!!

Za rok 2015 uzyskaliśmy kwotę 4554,00 zł. Przeznaczymy ją na wymianę drzwi na I piętrze…

Za rok 2014 uzyskaliśmy kwotę 4776,00 zł. Przeznaczamy ją na konieczny remont pozostałych pomieszczeń sanitarnych…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA       

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Za rok 2013 uzyskaliśmy kwotę 5021,00 zł. Przeznaczamy ją na dokończenie systemu przyzywowo- alarmowego oraz na konieczny remont łazienki… Udało nam się również zmienić wygląd naszej małej łazienki dla mieszkańców. Obecnie wygląda tak:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Za rok 2012 wpływy okazały się nadzwyczaj wysokie. Łącznie uzbieraliśmy kwotę 6231 zł (słownie: sześć tysięcy dwieście trzydzieści jeden złotych), z przeznaczeniem na instalację systemu przyzywowo-alarmowego (przyłóżkowego) dla mieszkańców Domu. Na dzień dzisiejszy jest to dla nas nagląca inwestycja, by jeszcze lepiej pomagać tym, dla których tu jesteśmy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wpływy za rok podatkowy 2011 to kwota 3927,00 zł. Tym razem nasi mieszkańcy otrzymali dwa telewizory – 32 i 42 calowy – do sal pobytu dziennego. Możemy teraz odbierać naziemną telewizję cyfrową i jesteśmy przygotowani na wyłączenie telewizji analogowej. Oprócz telewizorów za powyższą kwotę zakupimy jeszcze pneumatyczne materace przeciwodleżynowe dla osób leżących.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Z wpływów za rok podatkowy 2010 otrzymaliśmy kwotę 4375,00 zł. Została ona przeznaczona na zakup siedmiu szaf, jednej szafki nocnej i materaca dla naszych mieszkańców. Ten zakup pozwolił nam na wymianę starych mebli, które już trudno było naprawiać.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Powyższe inicjatywy nie mogły by być zrealizowane, gdyby nie Wasza dobroć. Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali dla nas swój 1%. Za tymi kwotami kryje się przecież kilkaset osób, które w sposób szczególny obejmujemy naszą wdzięczną modlitwą.

BÓG ZAPŁAĆ!

Z modlitwą i wdzięcznością –
Siostry Karmelitanki, Mieszkańcy i Pracownicy
Domu Pomocy Społecznej św. Józefa w Woli Gułowskiej